کمپین اهدای ولیچر به معلولان

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: در ایام نوروز خانواده‌ها می‌توانند با حضور در مراکز بهزیستی با معلولان و سالمندان دیدار کنند و هدیه های خود را به آنها بدهند و در این راستا کمپینی راه‌اندازی شده است.

محمد رضا اسدی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به فرار رسیدن سال نو و دید و بازدید خانواده‌ها اظهار کرد: چه خوب است در این ایام شادی خود را با معلولان و سالمندانی که در مراکز نگهداری می‌شوند، تقسیم کنیم.

و ی تصریح کرد: در حال حاضر شرایطی فراهم شده که خانواده‌ها می‌توانند در ایام نوروز با حضور در مراکز نگهداری با معلولان و سالمندان دیدار کنند.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران ادامه داد: خانواده‌ها در ایام نوروز می توانند هدایای خود را نیز به معلولان و سالمندان اهدا کنند و چه بهتر است که خانواده‌ها برای معلولان هدایایی از جمله ولیچر  تهیه کنند.

اسدی افزود: مراکز بهزیستی در ایام نوروز آمادگی پذیرش بازدیدکنندگان را دارند هماهنگی ‌های لازم برای ورود خانواده‌ها فراهم شده است.

وی همچنین به سایر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای معلولان و سالمندان در مراکز اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه‌های شاد و مفرح از برنامه‌های پیش بینی شده است.

منبع نوشته:تسنیم

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *