درباره ما

 

گروه صنعتی گلپایگان، با اتکاء بر دانش و تجربه در طی سال‌های متمادی و فراهم نمودن زمینه و بستر خلاقیت در عرصه طرح‌های مختلف فنی و صنعتی، این بار در راستای خدمت‌رسانی، بهبود شرایط و تسهیل عبور و مرور عابرین پیاده به خصوص کم‌توانان و ناتوانان از جمله معلولان جسمی، حرکتی، نابینایان، کم‌بینایان، ناشنوایان و افراد آسیب‌پذیر از جمله سالخوردگان، کودکان (بخصوص کودکان سنین دبستان) و …، ابزاری کاربردی و کارآمد با نام ثبت شده «پرچم هشدار دهنده» طراحی و تولید نموده است.

بنابر گزارش سازمان جهانی بهداشت، ۱۵ درصد از مردم جهان به نوعی از معلولیت مبتلا بوده که نیازمند مراقبت‌ها و ارائه خدمات ویژه‌ای در زندگی روزمره (بخصوص زندگی در شهرها) می‌باشند. این موضوع، زمینه‌ساز اندیشه خدمت به اقشار مذکور توسط گروه صنعتی گلپایگان گردید.

«پرچم هشداردهنده» پس از بررسی توسط کارشناسان ذیربط و خبرگان امر (معاونت تحقیقات کاربردی راهور ناجا، فدراسیون ورزشهای نابینایان ج.ا.ا.، معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک راهور ناجا، سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران، سازمان بهزیستی کشور و …) توانایی های خود را به اثبات رسانده و کارشناسان به اتفاق و با جمیع آراء، به کاربردی بودن این ابزار و تأثیر بسزای آن در کاهش تصادفات شهری عابرین با وسائط نقلیه نظر داده‌اند.

«گروه صنعتی گلپایگان» با تولید محصول «پرچم هشداردهنده» علاوه بر هدف اصلی خود که نویدبخش جهانی ایمن‌تر است، در پی توسعه محصول حاضر و خلق سایر محصولات و تولیداتی است که برایند کاربست آنها، موجبات آسایش، ایمنی، آرامش و راحتی افراد واقع در گروه‌های آسیب‌پذیر، کم‌توانان و ناتوانان را فراهم نماید. با این چشم‌انداز، قطعاً همه ظرفیت‌ها و توانایی‌های گروه صنعتی گلپایگان در حوزه دانش، فناوری و تجربه، در جهت منافع انسان‌ها به کار گرفته شده و امید است همکاری این گروه صنعتی، ارگان‌های ذیربط، نهادهای مردمی، کمپین‌ها و … بتواند در افزایش ایمنی و حفظ سلامت همه گروه‌های کم‌توان، ناتوان و آسیب‌پذیر نقش مهمی را ایفا نماید.

عضویت در کمپین چهارراه ایمن
غرفه «پرچم هشداردهنده»
شکل کلی پرچم هشدار دهنده